Başkan Mahçiçek mahalle toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek kırsalda bulunan mahalleleri ziyaret ederek, çalınmadık kapı bırakmıyor. Göreve geldiği günden bu yana şehir merkezi ve kırsala eşit şartlar sağlamak için gönülden hizmet eden Başkan Mahçiçek, vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi ile karşılanıyor.

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında hem ilçe merkezindeki hem de kırsaldaki mahallelere ara vermeksizin ziyaretler gerçekleştiren Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kılavuzlu mahalle sakinleriyle beraber Mahalle toplantısında bir araya geldi . Başkan Mahçiçek toplantı sırasında vatandaşların sorunlarını, eksiklerini tek tek dinledi 

Onikişubat Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek yaptığı konuşmada,

"Buluşmamızın sonunda kılavuzlu mahallesine geldik. Kılavuzlu mahallemizdeki arkadaşlarımızla, kardeşlerimizle istişare ettik, bir araya geldik. Eksiğimiz, noksanımız varsa onları belirlemeye gayret ettik. Buralarda biraz tapu sıkıntılarımız var onları çözmek için Büyükşehir Belediyemizle beraber çalışacağız. Bütün kardeşlerimiz sağ olsunlar bize yoldaşlık ettiler beraber oldular bütün kılavuzlu mahallemizdeki kardeşlerimize de gönülden teşekkür ediyorum. Muhtarlık çalışmalarında da inşallah bir tatsızlık çıkmaz. Medeni bir yarış içerisinde sonuçlandırırlar. 31 Mart akşamı hangi kardeşim seçilmişse onuda hep beraber kucaklarız inşallah" ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.