Başkan Mahçiçek: ''Kahramanmaraş’ımızı çok daha üst klasmanlara taiıyacağız''

Kahramanmaraş’ta sandıkların açılmasıyla belediye başkanlığı nispeten belirlenen onikişubat belediye başkan adayı Hanefi Mahçiçek'ten teşekkür açıklaması

Başkan Mahçiçek: ''Kahramanmaraş’ımızı çok daha üst klasmanlara taiıyacağız''

Kahramanmaraş’ta sandıkların açılmasıyla belediye başkanlığı nispeten belirlenen onikişubat belediye başkan adayı Hanefi Mahçiçek'ten teşekkür açıklaması:

"Kahramanmaraş’ı daha iyi noktalara taşıyacağız"

AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek ise, oylarının 2014 yılındaki yerel seçimlerden yüksek olduğunu söyledi. Kentte düzenlenecek expo ile Kahramanmaraş’ı daha iyi yerlere çıkaracaklarını söyleyen Mahçiçek, "Millet iradesi bugün tekrar tecelli etti doğrusu. Demokrasilerde sandık önemli ve millet iradesi tecelli eder. Bu kapsamda Onikişubat Belediye’mizde 2014 yılındaki seçimlerde çok daha iyi bir oylarla sandığa yansıdı. 2014’te yüzde 64 oy almıştık bu seçimlerde yüzde 70’in üzerinde bir oy alacağımızı görüyoruz ve Allah’a şükür iyi bir netice aldık. Kahramanmaraş’ımızı ‘expo2023’ ile beraber, çok daha üst klasmanlara ve iyi noktalara taşıyacağız büyükşehir belediyemizle beraber" dedi.  
 

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 22:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ertuğrul
Ertuğrul - 9 ay Önce

HAYIRLI OLSUN BAŞKANIM

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.