Başkan Mahçiçek: İnsanlarımızın yaptığımız hizmetlerden mutlu olması bizi motive ediyor

Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hanefi Mahçiçek; Beşen, Payamlı, Hacıbudak, Sarıgüzel ve Kertmen Mahallesini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hanefi Mahçiçek, 31 Mart Yerel seçimler ile ilgili programlarına son sürat devam ediyor.

Güne; Beşen, Payamlı ve Hacıbudak Mahallesini ziyaret ederek başladıktan sonra Hacıbudak Mahallesinde namaz ve yemek arası verildi. Sonrasında Sarıgüzel ve Kertmen Mahallesinde vatandaşların sorunlarını dinleyerek gün sona ererken.

Hanefi Mahçiçek Kertmen Mahallesine yapmış olduğu ziyarette: "Sabahleyin saat 9'da Beşen Mahallemizden başlayıp diğer mahallelerimizi dolaşarak eksik noktanlarımızı tespit etmeye gayret ettik. Gördük ki hem büyükşehir belediyemizin hem de Onikişubat Belediyemizin hizmetleri iyi noktalarda, insanlarımızda memnun, mutlu. İnsanlarımızın yaptığımız hizmetlerden mutlu olması bizi motive ediyor. İnşallah yeni dönemde de Hayrettin bey kardeşimizle, büyükşehir belediye başkanımızla beraber eksik kalan yerleri tamamlayacağız." ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar ve Muhtarlar, Mahçiçek'in ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 22:51
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.