Başkan Mahçiçek, Esnaflar tarafından sevgi ile karşılanıyor

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında hem ilçe merkezindeki hem de kırsaldaki mahallelere ara vermeksizin ziyaretler gerçekleştiren Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, son olarak ise Orhan Sezal Bulvarı'nda olan esnafları ziyaret etti.

Yerel Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına aralıksız devam eden Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hanefi Mahçiçek'in bu sefer ki adresi Orhan Sezal Bulvarı oldu.

Sabah saatlerinde parti teşkilatıyla Onikişubat Seçim Bürosu’nda bir araya gelen Başkan Mahçiçek, Orhan Sezal Bulvarı'nda bulunan esnafları ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında açıklamalarda bulunan Onikişubat İlçe Başkan Yardımcısı Gül Çitil Okur, "Orhan Sezal Bulvarındaki esnafları ziyaret ettik bugün. Güzel bir çalışma oldu. Ağırlıkta nakliye yapan arkadaşlarımız buradaki iş yapanlar onların çeşitli sorunları vardı. Onları dinledik çözebileceğimiz sorunları not aldık. İnşallah onlara genel, sosyal imkanlar anlamında yardımlarımız olacak. Mekan olarak aslında düzeltmelerimiz olacak. 31 Mart seçimleri içinde tam desteklerinin olduğunu belirttiler. Güzel bir gündü. Katılımcılara da sizlere de teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.


 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.