Başkan Görgel: 'Basının desteğini her zaman hissetim'

Kısa bir süre önce gerçekleşen kongrede tekrar, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı seçilen Fırat Görgel, daha iyi bir Onikişubat için sürekli çalışacaklarını söyledi.

Başkan Görgel: 'Basının desteğini her zaman hissetim'
banner150

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan ve bir grup gazetecinin hoş geldin ziyaretinde konuşan Görgel, AK Partinin siyasi anlayışı ve Onikişubat için yapacaklarını anlattı. Basının gücünü her zaman yanında hissettiğini belirten Görgel, çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

“Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda basını her zaman bütün kalbimle hissetim” diyen Görgel şöyle konuştu: “Bugüne kadarki destekleri için çok teşekkür ederim. Kongremiz akabinde ziyaretlerini gerçekleştirdiler. Basın bizim çalışmalarımızda vazgeçilmez bir kurum. Onların varlığı bizim vatandaş ile olan diyalogumuzun çok sağlıklı bir açıdan gelişmesi için önemli. Biz onların desteğini her zaman hissettik. Bu süreçte de basın mensupları ile çalışmanın onurunu yaşayacağız. Onikişubat teşkilatı AK parti içinde güçlü bir teşkilat. Oy potansiyeli hem de temsil açısından. Bizden öncede Ahmet Özdemir zamanında da iyi temsil edilmiş. Güçlü bir teşkilat yapısına sahip bir teşkilat. Bizde Ahmet Özdemir’den devraldıktan sonra nasıl daha güçlü hale getiririz, nasıl kurumsal hale getiririz teşkilatımızı onun çalışması içerisinde olduk. Ciddi manada da geldiğimizden bu yana önemli ilerlemeler kaydettik”

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.