Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 26 Ağustos'ta nikah masasına oturacak. Düğün hazırlıkları devam ediyor. Daha önce kalabalık bir tören istediğini açıklayan Özdemir'in, düğünde üç ayrı gelinlik tercih edeceği konuşuluyor. Ünlü şarkıcının ise müstakbel eşine mücevher hediye edeceği öğrenildi. Değeri ise dudak uçuklattı...

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre Oğuzhan Koç, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yaptığı evlilik teklifine 'Evet' yanıtını almıştı. Şarkıcı ile 1.5 yıllık sevgilisi Demet Özdemir, geçtiğimiz haziran ayında aile arasında düzenlenen törenle evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Ünlü çift, şimdilerde ise 26 Ağustos’ta Sarıyer’de bir otelde gerçekleşecek düğün için gün sayıyor.

MASA DÜZENİNİ AYARLAMA DURUMUNA GELDİK

"MASA DÜZENİNİ AYARLAMA DURUMUNA GELDİK" 

Oğuzhan Koç, son olarak Arnavutköy’de bulunan bir ocakbaşından çıkarken görüntülenmişti. Şarkıcı, Özdemir'le beraber düğünlerinin yapılacağı yeri ziyaret edip, son pürüzlere baktıklarını belirterek, “Artık çok az kaldı. Masa düzenini ayarlama durumuna kadar geldik. İnşallah az kaldı, evleniyoruz” demişti.

DEMETTEN HEDİYE CEVABI

DEMET'TEN 'HEDİYE' CEVABI 

Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çifti, geçtiğimiz haftalarda ise Gayrettepe'de yer alan bir restorandan çıkarken objektiflere takılmıştı. "Özdemir tarafından Koç'a, Hollywood yıldızlarının sıkça tercih ettiği ve güncel fiyatı bir milyon TL'den fazla olan bir saat hediye edildiği" haberleri sorulunca güzel oyuncu, "Hep birlikte göreceğiz" yanıtını vermişti.

İKİ MİLYON TL

İKİ MİLYON TL! 

Nişan hediyesi olarak dünyaca ünlü bir markanın saatini Oğuzhan Koç'a hediye ettiği konuşulan Demet Özdemir'e, müstakbel eşinden karşılık geliyor.

Oğuzhan Koç kesenin ağzını açtı Demet Özdemire düğün öncesi dudak uçuklatan hediye

Güzel oyuncu için büyük bir markaya özel bir mücevher tasarlatan şarkıcı, kesenin ağzını iyice açtı. Şarkıcının, düğün öncesi Özdemir'e hediye edeceği mücevher için yaklaşık iki milyon TL ödediği öğrenildi.

ÜÇ AYRI GELİNLİK! 

Demet Özdemir, tüm gözlerin çevrileceği gelinlik tasarımı için dünyaca ünlü markalar sıraya girse de, söz konusu firmalara Türk modacılarla çalışacağını iletip, teklifleri geri çevirdi.

Üç ayrı gelinlik giyecek oyuncunun, gelinlikleri şimdiden merak konusu oldu.

NİKAH ŞAHİTLERİ 

Başarılı kariyerlerinin yanı sıra son dönemde özel hayatlarıyla da magazin gündeminden düşmeyen Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çiftinin nikâh şahitliğini, aralarında '3 Adam'dan İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler'in de yer aldığı yakın arkadaşları yapacak.

​​​​​​​

Mauro Icardi ile Wanda Nara'dan yeni paylaşım Mauro Icardi ile Wanda Nara'dan yeni paylaşım

​​​​​​​