Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programına katılan yeni evli çift , ''Annem düğünüm olmadığı için çok beddua okudu. 'Allah sana evlat yüzü göstermesin' dedi. Bedduası tutar mı?'' sorusunu sordu.

Ramazan ayı boyunca, ATV'de ekrana gelen Nihat Hatipoğlu ile iftar ve sahur programında, Ramazan ve oruçla ilgili bilgilerini paylaşan Nihat Hatipoğlu zaman zaman da ilginç sorularla karşılaşıyor. 

Ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bu yıl da koronavirüs salgını sebebiyle programını online şekilde devam ettiriyor. Yayına zoom ile uzaktan bağlanan seyirciler ise sordukları sorularla gündem oluyor.

Hatipoğlu'na son olarak Diyarbakır'dan bağlanan yeni evli bir çift tarafından, "Annem düğünüm olmadığı için çok beddua okudu. 'Allah sana evlat yüzü göstermesin' dedi. Bedduası kabul olur mu?" sorusu soruldu.

O soru cevabını buldu! E-haciz'e itiraz yolu açık mı? O soru cevabını buldu! E-haciz'e itiraz yolu açık mı?

Resmi nikahın olup olmadığını öğrenen Hatipoğlu, "Allah annenizin hak etmediğiniz bedduasını uzak etsin inşallah" diyerek, yeni evli çiftin annesine seslendi.

"Anneniz de eğer izliyorsa, lütfen kızına ve damadına ettiğin bedduayı ger çek. Elini aç, 'Allah'ım evladıma hayırlı bir evlat nasip et' diye dua et. Böyle küçük şeyler beddua ile cezalandırılmamalı diye düşünüyorum." dedi.