İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener erken seçimlerle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yüklendi. Akşener "Kendini hiç yorma, buradan açıkça ilan ediyorum" sözleriyle Erdoğan'ın kaybedeceğini belirtti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a "Kendini hiç yorma, buradan açıkça ilan ediyorum. Önümüzdeki 5 ayda senin seçilebileceğin herhangi bir tarih yok sözleriyle yüklendi.

İYİ Parti’nin TBMM'deki grup toplantısında konuşan Meral Akşener gündeme ve seçimlere yönelik önemli ve dikkat çeken ifadeler kullandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçimlerin öne çekilmesiyle ilgili kendisine sorulan bir soruya "Sular durulmadan olmaz. Öne alınması ile ilgili değerlendirmemiz var. Kamuoyunda ne konuşulursa hepsi bizim gündemimizde yer alır" ifadelerini kullanmıştı

"BURADAN AÇIKÇA İLAN EDİYORUM"

Memur ve emeklinin maaş zamları bir ayda buhar oldu! Emekliye Mart'ta ek zam olmazsa... Memur ve emeklinin maaş zamları bir ayda buhar oldu! Emekliye Mart'ta ek zam olmazsa...

Erdoğan’ın erken seçimle ilgili bu ifadesine atıfta bulunan Akşener "Kendini hiç yorma, buradan açıkça ilan ediyorum" diyerek "Önümüzdeki 5 ayda senin seçilebileceğin herhangi bir tarih yok" sözleriyle karşılık verdi.