Arka Sokaklar dizisi, çekimlere devam etme kararı aldı! Rıza baba şoku

Arka Sokaklar dizisinde 'Rıza Baba' karakterine hayat veren ve performansıyla sıkça adından söz ettiren oyuncu Zafer Ergin, dizinin yeni bölümlerinde yer almayacak. İşte detaylar...

Arka Sokaklar dizisi, çekimlere devam etme kararı aldı! Rıza baba şoku

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu ve Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinin başında gelen Arka Sokaklar dizisi korona virüs nedeniyle verdiği arayı bitirdi. Dizinin yeni bölüm çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak ancak Rıza Babayı oynayan usta oyuncu Zafer Ergin yeni bölümlerde olmayacak.

65 YAŞ ETKİSİ

Korona virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstünün sokağa çıkma yasağı olduğu için yeni bölümlerde Rıza Baba rolündeki Zafer Ergin olmayacak. Usta oyuncu Ergin 77 yaşında. Dizinin yönetmeni Orhan Oğuz da 72 yaşında olduğu için yine sette yer alamayacak.

BİR ARAYA GELDİLER

Cuma akşamları yayınlanan dizi son stok bölümü ile ekrana geldi. Fakat dizinin yeni bölümleri için set ekibi ve oyuncuların yeniden bir araya geldiği açıklandı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.