banner232

Sonunda bu da oldu: Şeyma Subaşı adına kripto para çıkartıldı

Milyarder sevgilisinden evlenme teklifi alan Şeyma Subaşı bu sefer de adına çıkartılan kripto para ile gündeme geldi.

Sonunda bu da oldu: Şeyma Subaşı adına kripto para çıkartıldı

Milyarder sevgilisinden evlenme teklifi alan Şeyma Subaşı gündemden düşmüyor. Subaşı, bu kez de kripto para oldu. 'Seyma Subasi' adıyla çıkarılan kripto para, küçük bir coin borsasında yerini aldı.

'Meme Coin', şimdiden yükselişe geçti. Kripto parayı kimin çıkardığı ise bilinmiyor. Şeyma Subaşı kripto parasının bir de Telegram grubu bulunuyor. Grubun açıklamasında Subaşı'nın "Herkesi mutlu edemezsin, çünkü pizza değilsin" şeklindeki ifadesi yer alıyor.

Anlık olarak 83 yatırımcısı bulunan kripto paranın değeri şu anda 0.183344 dolar ( yaklaşık 1,5 TL).

'MEME COIN' NEDİR?
İnternet ortamında mizah konusu olmuş içeriklere verilen bir isim olan ‘meme’, kripto para yatırımcılarının sıkça karşılaştığı bir terim. Bu paralar şaka amacıyla piyasaya çıkarılır, şakanın asıl kaynağının ünüyle tanınırlar

EVLENİYOR
Şeyma Subaşı, yaklaşık yaklaşık aydır birlikte olduğu Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'den geçtiğimiz hafta evlilik teklifi almıştı. Subaşı, karşısında diz çöken sevgilisine 'Evet' yanıtını vermişti. Subaşı teklif sonrasında, "Dünyanın en sevdiğim yerlerinden birinde, hayatımın en büyülü ve unutulmaz bir anı… Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum" ifadelerini kullandı." demişti.

115 BİN TL NAFAKA KESİLECEK
 Şeyma Subaşı, 2017'de evlendiği Acun Ilıcalı'dan bir yıl sonra boşanmıştı. Subaşı'na 115 bin TL yoksulluk, kızı Melisa'ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olmak üzere her ay 125 bin TL ödeniyor. O dönem yapılan protokole göre, Subaşı, nikah masasına oturduğunda 115 bin TL'lik nafakayı alamayacak.

"HİKAYEMİZ ÇOK UZUN"
 Subaşı ilişkisi hakkında, "Beş aydır birlikteyiz. Çok güzel gidiyor, bizim hikaye çok uzun. Ailem benim mutluluğumla zaten mutlu olan insanlar. Tanıştıktan sonra da 'Şeyma nasıl bir çocuk bu küçücük' dediler. 25 yaşında zannediyorlar ama 36 yaşında" şeklinde konuşmuştu

"MELİSA İSTEMESEYDİ BU YOLA GİRMEZDİM"
 Evlilik kararıyla ilgili kızının görüşlerini de anlatan Subaşı, "Melisa ile abi-kardeş gibiler. Eğer Melisa sevmeseydi, istemeseydi ya da Melisa'dan öyle bir enerji almasaydım asla bu yola girmezdim" demişti.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.