Leyla Lydia Tuğutlu kimdir?

Leyla Lydia Tuğutlu Beyaz Show'a konuk oldu. Beyaz Show'un canlı yayın konuğu olan "İçimdeki Ses" filmi oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? İşte Leyla Lydia Tuğutlu hakkında tüm detaylar...

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir?
banner150

 

Leyla Lydia Tuğutlu Beyaz Show'a konuk oldu. Engin Günaydın'ın "İçimdeki Ses" filminde oynayan Leyla Lydia Tuğutlu hakkında tüm bilgileri sizler için derledik.

 
LEYLA LYDIA TUĞUTLU KİMDİR?
 
 
Leyla Lydia Tuğutlu, Berlin’de doğdu. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır. İlk okula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı.Anadolu Lisesi mezunu olan Leyla Lydia Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı.Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Es-Es Dizisi’nde İrem karakterini canlandırdı. Atvde yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırmaktadır.
 
 
 

 

Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu birinci oldu. Türkiye’nin en güzel kızına tacını, yarışmanın jüri üyesi Paris Hilton taktı. 12 Aralık 2008 tarihinde Türkiye’yi GüneyAfrika’nın Johannesburg kentinde yapılan Miss World yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu temsil etti. 2005'te Best Model of Turkey yarışmasında Best Promising seçilen Leyla Lydia Tuğutlu, 2006'da Çin’de yapılan Miss Tourism Queen International’da ‘Princess’ ödülüne layık görülmüştür. Fashion TV Moda Oskarları 2007'de “Gelecek vaad eden model” seçildi. 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2015, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.