Hülya Avşar'dan Tarkan açıklaması!

Hülya Avşar (55) önceki akşam Palmali Group'un Çırağan Sarayı'ndaki davetine katıldı.

Hülya Avşar'dan Tarkan açıklaması!
banner150

Muhabirlere ''Her fotoğrafımın altına 'gençlere taş çıkartıyor' diye yazıyorsunuz. Ama siz de haklısınız, bu doğru! Taş çıkartırım'' dedi. 2019'dan beklentilerini ''Sağlık, huzur olsun, aşk gelsin'' diye özetleyen Hülya Avşar ''Küs olduğunuz biri var mı?'' sorusu karşısında bir an sessiz kaldı. Hülya Avşar'a muhabirler ''Yıllar önce küstüğünüz Tarkan baba oldu. Aradınız mı?'' diye sordu. Avşar ''O konuyu hiç açmayın. Tekrar gündem olmasın'' dedi.

NELER OLMUŞTU?

Hülya Avşar 2011'de, Kral TV Müzik Ödülleri'nde Tarkan'a 'En İyi Erkek Sanatçı' ödülünü vermek üzere sahneye çıkmıştı. Tarkan kuliste olduğu halde ödülü almaya gelmemişti. Buna bozulan Avşar ''Hata bende, o saygısıza değer verdim. Niye bu kadar havaya giriyor? Birileri ona haddini bildirmeli. Eşek herif, bir metrelik adam, dangalak'' sözleriyle ipleri koparmıştı. Ocak 2017'de zeytin dalı uzatsa da iki yıldızın arası bir daha hiç düzelmedi.
Kaynak: POSTA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.