Hande Yener'e şok! "Hastaneden çıkarsa canım yine tehlikede"

Şarkıcı Hande Yener yaşadığı şokla, evine zorla girmeye çalışan ve cinsel tacizle yargılanan Recep G. hakkındaki beraat kararına itiraz etti. Şarkıcı, atipik psikoz teşhisi ile hastanede tedavi gören Recep G. için, "Hastaneden çıkarsa canım yine tehlikede" açıklamalarında bulundu.

Hande Yener'e şok! "Hastaneden çıkarsa canım yine tehlikede"

Şarkıcı Hande Yener'i yıkan karar. Sabah gazetesinden Atakan Irmak'ın haberine göre, Hande Yener'e saplantılı şekilde hayran olan Recep G. adlı kişi, ünlü şarkıcıya, "Karım, ebediyen benimle olacaksın" şeklinde mesajlar atıp evine girmeye çalıştı. Yener de Recep G.'yi savcılığa şikayet etti. İfadesinde Yener ile üç yıldır görüştüklerini öne süren adam, akli dengesinin yerinde olup olmadığının anlaşılması için Adli Tıp'a sevk edildi.

'TEKRAR AYNISI OLABİLİR'

Atipik psikoz teşhisi konulan Recep G.'nin cezai sorumluluğu olmadığına hükmedildi. Ancak Yener, sanığın beraat kararına itiraz etti. Ünlü şarkıcı, "Sanığın akıl hastanesinden çıkma ihtimali var. Yaşadığım olaylar tekrarlanabilir. Sanığın beraat kararı kaldırılmalı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 11:30
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.