Emrah'ın eşin'den sert sözler!

'Aşk ve Mavi' dizisinin başrol oyuncusu Emrah, 'Bizimkiler' dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren usta oyuncu Tamer'le birbirine girdi

Emrah'ın eşin'den sert sözler!
banner150

Oyuncu, katıldığı programda hakkında olumsuz yorum yapan Cihat Tamer'e 'Kendini sanatın azizi görüp, insanların kariyerleri hakkında yorum yapan şahsiyet saygıyı hak etmiyor.' dedi. Tartışmaya ise şimdi de Emrah'ın i Sibel Erdoğan da dahil oldu.

Instagram hesabından bu konu hakkında açıklama yapan Emrah'ın eşi Sibel Erdoğan şöyle konuştu:

"Nedir bu çifte standart! Ne kadar ayıp ne kadar günah! Sebebine gelince benim eşim Anadolu'nun bağrından kopmuş Türkiye'de bir ilke imza atmış, 10 yaşında şöhret olmuş, 40 yıla yaklaşmış bir şöhrettir kendisi. Albümler, filmler, diziler, besteler, stadyum konserlerini hınca hınç doldurmuş kendi tırnaklarıyla kazıya kazıya buralara kadar gelmiş. Kimseye dil uzatmadan herhangi bir pisliğe bulaşmadan sadece işini mesleğini en iyi şekilde yapmak için uğraş vermiş.

'EMRAH, CİHAT TAMER VE ŞULE ZEYBEK GİBİ HADSİZ OLMADI'
Evet şunu anlayabiliyorum Anadolu'dan gelmişti o ötekiydi, onun başarısını görmemezlikten gelmeye çalışan bulunduğu geldiği noktayı tamamıyla bir tesadüf olarak değerlendiren bir kısım topluluk hep vardı, ve olmaya da devam edecek, bunun ne kadar önemi var diye de sorarsanız, cevaplayayım, hiçbir önemi yok! Sebebine gelince, güzel bir atasözümüz var, atı alan Üsküdar'ı geçti, doğru belki sizler gibi okumadı okuyamadı, imkansızlıklar içindeydi, ama kendisini nasıl yetiştirmiş ve geliştirmiş her şey ortada, sizin gibi hadsiz hiçbir zaman olmadı Cihat Tamer, Şule Zeybek tanımadığı bir kişi hakkında hiçbir zaman konuşmadı yorum yapmadı, okumuş olabilirsiniz ama insan olamamışsınız neye yarar! Başarıyı takdir etmemişsiniz neye yarar. Şu şekilde sözlerime son vereceğim belli bir zümrenin takdirini ve beğenisini toplamak yerine halkın gönlünde taht kurup bir halk kahramanı olabilmek inanın bana her şeyden çok ama çok daha önemli!!!"

SİBEL ERDOĞAN'IN PAYLAŞIMI:

NE OLMUŞTU?
Usta oyuncu Cihat Tamer, geçen gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Şule ile Vitrindekiler programına konuk oldu. Gündemdeki oyuncuları değerlendiren Cihat Tamer, sunucunun ''Emrah'ın oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz?'' sorusunun üzerine "Emrah kim? Çok şanslı. Yeni çekilen diziler 3'üncü bölümde bitiyor. Oğlanın oyunculukla alakası yok ama dizisi iki sezondur devam ediyor." dedi.

Cihat Tamer'in yorumlarına sinirlenen Emrah, Instagram hesabından şu sözlerle adeta ateş püskürdü:

"Kendini sanatın, tiyatronun azizi görüp, insanların mesleki kariyerleri ile ilgili yorum yapma hadsizliğin de bulunan bu şahsiyet saygıyı hak etmiyor.. Bu arkadaş daha önceleri de medyada zaman zaman hakkımda yorum yapmaya çalışan bir zavallı.. Yaşına olan saygımdan hiç cevap vermedim muhattap olmadım... Ancak bu arkadaş tekrardan bundan bir kaç gün önce ismini ilk defa duyduğum bir tv programında mesleğimle ilgili kendisine hiç yakışmayan bir biçimde konuşmuş. Anladığım kadarıyla bu Cihat Tamer denen arkadaş bu aralar işsiz ve güçsüz... Yazık aslında üzüldüm de durumuna... Tabi evde oturup yapımcıların aramasını beklemekte çok zor olsa gerek... Kaderin böyle arkadaş.. Rabbim yardımcın olsun... Ha bu arada bu paylaşımımdan dolayı sana bir faydam dokunur inşallah.. İnsanlar seni hatırlarda belkide iş bulman kolaylaşır..."

Cihat Tamer ise "Ben programda ne demişim de bunları söylemiş 'Kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş'" diyerek tepki gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.