Beyaz: Bekar yatıyorum, evli uyanıyorum

Bir ay içinde iki kez ‘evleniyor’ haberi çıkan Beyazıt Öztürk isyan etti: Her gece bekar yatıp sabah evli kalkıyorum!

Beyaz: Bekar yatıyorum, evli uyanıyorum

 

 

Müzmin Beyazıt Öztürk (46) geçen ay esmer bir güzelle evlilik hazırlığı yaptığı haberleriyle konuşuldu. Önceki gün de KKTC’de yaşayan bir avukatla Mayıs ayında nişanlanacağı yazın da nikah masasına oturacağı iddia edildi. Ünlü şovmen yılan hikayesine dönen ‘evlilik’ haberleriyle ilgili Makaron'dan gülşen Yüksel'e konuştu... İşte o yazı:
 
 
Müzmin bekar Beyazıt Öztürk’le (46) ilgili her yıl birkaç kez ‘evleniyor’ haberleri çıkar. Bu yıl da gelenek bozulmadı. 1 ay içinde iki kez ‘Beyaz evleniyor’ haberleri gazete sayfalarında yer aldı. İlki geçen ay çıktı. Beyaz’ın esmer bir güzelle flört ettiği, gizemli sevgilisiyle evlilik hazırlıkları yaptığı, bu defa annesi Nurten Hanım’ın da ilişkiye onay verdiği yazılıp çizildi. Beyaz’ın şov programında yalanladığı bu dedikodunun üzerinden 1 ay bile geçmeden ünlü şovmene bu kez de Kıbrıslı bir avukat sevgili yakıştırıldı. Beyaz’ın avukat aşkıyla Mayıs’ta nişanlanacağı, sık sık KKTC’ye gittiği ve hatta orada ev aradığı öne sürüldü. Sonunda şeytanın bacağını kırdığını düşünüp ‘hayırlı olsun’ demek için Beyaz’ı aradım. Ünlü şovmen tam modundaydı. Bu iddialara esprili yanıtlar verdi: “Kıbrıslı avukat sevgilim varmış buna çok sevindim, harikaymış. (gülüyor) Kıbrıs’ta oturacağıma da çok sevindim.(gülüyor) Sana şöyle söyleyeyim; Kıbrıs’a 6 yıldır hiç gitmiyorum. Kesinlikte böyle bir şey yok. Bursa olur Eskişehir olur anlarım ama Kıbrıs çok enteresan.” 
 
 
“Hakkında çıkan evlilik haberlerine sen de alıştın galiba” deyince “Her Sabah evli uyandırılıyorum. Bekar yatıyorum evli uyanıyorum” diye patlattı espriyi. “Peki eş adayı var mı?” diye sordum. “Yok. Olduğu anda yine kimseye söylemem ama iş ciddiye binerse saklamam” dedi. “Artık yaş 46 oldu, evlilik için umudunu kesmedin mi?” deyince “Yok, evlenmeyi istiyorum” diye karşılık verdi. Ne diyelim başka bahara...
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2015, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.