Aleyna Tilki'ye telif şoku

Cevapsız Çınlama şarkısı ile sosyal medyada paylaşım rekorları kıran Aleyna Tilki’nin klibi telif gerekçesi ile YouTube'den kaldırıldı.

Aleyna Tilki'ye telif şoku
banner150

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Çağatay Akman'ın 240 milyon izlenme alan 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısı, AnnaRF isimli bir grubun telifiyle yayından kaldırılmıştı ve bu telif skandalı bir süredir gündemdeydi. Henüz Çağatay Akman'ın telif yemesi olayı gündemden düşmemişken, ilginç bir telif skandalı da Aleyna Tilki'nin Cevapsız Çınlama şarkısında yaşandı.

16 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki, 'Cevapsız Çınlama' şarkısıyla 200 milyon kez izlenmiş ve yine uzun süre Türkiye'nin gündemini meşgul etmişti. Özellikle izlenme sayısı olarak Çağatay Akman'ın 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısıyla da rekabet içinde olan 'Cevapsız Çınlama' şarkısının kaderi de rakibine benzedi ve Aleyna Tilki'nin şarkısı YouTube'dan telif hakkı ihlali nedeniyle kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2017, 00:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.