Son dakika haberine göre: Kahramanmaraş'ta yollar köstebek yuvasına döndü. Peki ilçede yollar neden yapılmıyor? İşte detaylar...

Kahramanmaraş'ta yollardaki sorunlar devam ediyor. Son olarak Çardak-Soğucak- Elbistan güzergahı köstebek yuvasına dönmüş durumda. Kilometrelerce yol çukurlarla dolu ve vatandaş perişan halde. Bazı cadde ve yolların üzerinde rögar kapakları bile doğru düzgün kapatılmamış durumda.

İlçelere gidiş gelişlerin olduğu bölgede ciddi bir tehlike sorunu var. Yol toz-duman içinde bölgedeki sürücüler araçlarının alt takımlarının bozulduğu iletiyor. Cadde etrafında yaşayan vatandaşlar ise durumdan şikayetçi.

TELEFONLARA BAKILMIYOR!

Kahramanmaraş'taki aile faciası! Polis memuru için tören düzenlendi Kahramanmaraş'taki aile faciası! Polis memuru için tören düzenlendi

Peki; Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yöneticileri halktan neden bu kadar uzak kalmış durumda. Veli Yüce isimli Twitter kullanıcısı bir yolda yaşadığı sıkıntıyı dile getirmek istedi ve ilgili numaraları aradı ancak telefonlara hiç bir şekilde ulaşamadığını söyledi.

yol-2

Sosyal medya kullanıcılar Hayrettin Güngör'e yönelik şu şekilde sert paylaşımlar yapılıyor:

"Vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında bir irade gösterilmiyor. Araçlarda yollardan geçmekte ciddi sıkıntılar yaşıyor. Hasyrettin Güngör'ün önceliği sorunlar çözmek ya da halk değil. Onlar daha ziyade açılışlar, sosyal medyada anlamsız paylaşımlar ve algı yönetimiyle kentin yıllarını heba ediyorlar. Biz burada ileriyi doğru gitmek yerine geriye doğru gidiyoruz."