Zor zaptettiler: Kahramanmaraş'ta 13 kişi güçlükle tuttu!

Korku dolu dakikalar Kahramanmaraş'ta yaşandı. Uçurumdan aşağı yuvarlanmak üzere olan traktör sahibinin imdadına çevrede bulunan köylüler yetişti. O anlar cep telefonu kamerasına anbean yansıdı

Elde edinilen bilglere göre olay, Onikişubat ilçesi Kalakaya Mahallesi'nde meydana geldi. Mustafa Torun, başkasına ait olan tarlayı traktörüyle sürmek istedi.

Engebeli arazide çalışan Torun, bir süre sonra traktör ile yokuş aşağı kaymaya başladı. Çevredekilerden yardım isteyen Mustafa Torun, traktörüyle uçuruma doğru kaydı.

BİR KİŞİ TRAKTÖRÜN ÖNÜNDE ZIPLAYARAK KURTARMAYA ÇALIŞTI

O anda kaydedilen görüntülerde ise bir vatandaş traktörün ön kısmına çıkarak ağırlık yapmaya çalıştı. Diğer vatandaşlar ise traktörün tamponuna halat bağlayarak yukarı doğru çekmeye başladı.

2'si çocuk toplam 13 kişi halat ile traktörü uçuruma düşmekten son anda kurtardı.Traktör sürücüsü Mustafa Torun, "Tarlada traktör ile çalışırken teker boşluğa geldi ve patinaj yapmaya başladı. Zor duruma düşmüştük ve çevredekiler sağ olsunlar halat ile çekip çıkardılar. Tarlamızı sürmeye devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.