banner232

'Yolsuzluğun daniskası' dedi ve bombayı patlattı! Mustafa Karaaslan'dan çok konuşulacak belge

Kanal Maraş Açık Masa Özel programında Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa Karaaslan, canlı yayında çok konuşulacak bir belgeyi izleyicileriyle paylaştı.

Olayların perde arkası, yaşananların iç yüzü, sıcak gelişmeler, Mustafa Karaaslan'ın sunumu ve derinlikli yorumlarıyla Kanal Maraş Açık Masa programı izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Kanal Maraş Haber Merkezinin güçlü ekibi tarafından hazırlanan Açık Masa programı her hafta ekranlardaki yerini alıyor. Dün akşam yayınlanan Açık Masa Özel programında Kahramanmaraş ve Türkiyede yaşanan en son gelişmeleri, siyasetin nabzını sıcağı sıcağına izleyiciye aktarıyor. 

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül., canlı yayında Mustafa Karaaslan'ın yönelttiği soruları cevaplarken zaman zaman çok tartışılacak iddialarda bulundu.

ÇOK KONUŞULACAK BELGE!
Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, 05 Mayıs 2021 Çarşamba akşamı yayınlanan programda çok konuşulacak bir belgeyi yayınlandı.

Elbistan Belediyesi ile denetim komisyonu raporunda dile getirilen hususlar ve ortaya atılan iddialara ilişkin yorumlarla birlikte araç, alım satışı ile ilgili bir evraka ulaştı.

"YOLSUZLUĞUN DANİSKASI"
Trafik poliçe listesi ile ilgili skandalların olduğunu söyleyen Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Karaaslan, "(A.) isimli şirket, N.Ö. isimli birine bu aracı satıyor. Ama burada bir sıkıntı yok, normal bir satış. 26.02.2020 tarihinde şirket N.Ö.'den tekrar devralıyor. Bu firma aldığı gün Leyla Ş.'ye satıyor. Yani ilginçlik tam burada başlıyor. Bir vatandaş olarak bana göre, yolsuzluğun daniskası ben buna diyorum. Çünkü; Bu firma Leyla Ş.'ye 26.02.2020 tarihinde alınca aynı gün satış yapıyor. Bu nasıl bir hız?" ifadelerini kullandı.

"BU NE HIZ?"
Elbistan Belediyesi'nin inanılmaz hızlı işlem yaptığını vurgulayan Karaaslan, "İhale 27.02.2020 tarihinde onaylandı. Hangi ara, ne zaman araç kiralama oluru için Mehmet Gürbüz'den onay aldınız? Ne zaman teklif aldınız? Ayın 26'sında (X) firma Leyla Ş.'ye arabayı veriyor. Ardından hemen 27'sinde sigortası da yapılıyor. Elbistan Belediyesi'ne doğrudan temin ile kiralama sözleşmesi imzalanıyor. Leyla Ş.'yi nereden tanıyorsunuz? Leyla Ş. oraya gidip ne zaman ihaleye girdi.?" şeklinde konuştu. Mustafa Karaaslan Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz'ü istifaya davet etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2021, 11:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Yelken
İbrahim Yelken - 6 ay Önce

Allahım bu devletin kuruşunu çalanın belasını ver. Devletin sırtından Zengin olanın , milletin emanetini eşe dosta peşkeş çekenin üzerine lanet et.
Allahım sen büyüksün , yolsuzluk yapanların ipini Pazar’a çıkar. Millet perişan halllayken keyif çatanları rezil et. Bu milleti fetö terör örgüt üyelerinin olmayan vicdanlarına muhtaç edenler canından hayır görmesin. FETÖ terör örgütünün emanetçi kardeşlerini başımızdan al yerin dibine koy. Amin.

ibiş
ibiş - 6 ay Önce

Bu adamlar ne belediye başanlıgı ne memurlugu gürbüz gibileri hizmetli yapaçaksın ömrünü emekli olmadan başkanlık katı temizlikçi olarak ömür tüketeçek

cafer
cafer - 6 ay Önce

Bu adamın her tarafından irin akıyor adamın mayası bozuksa Reyis ne yapsın AKP ne yapsın bu adamı derhal alınmalı ve cezaevine atılmalı çok kötü örnek

mert
mert @cafer - 6 ay Önce

bu akp bununda üstünü örter eski ticaret bakamın bu durumunu ölçtüğü gibi ayakkabı kutularından çıkan paralar sınırlamalar holdingzadelerin yaptıkları sit alanı olan yerlere villa yapmalar nasıl örttü iseler reise güvenmeyin artık oda göz yumuyor nedense ????

Elbistanlı
Elbistanlı - 6 ay Önce

Elbistan Mehmet Gürbüz gibi bir Zübükü birdaha görmez inşAllah

Muhammed Salih
Muhammed Salih - 6 ay Önce

Burada resmen görevini kötüye kullanma fiili mevcut . Benim bildiğim dindar muhafazakar siyasetçilerimiz bunu yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunur . Mesela Mahir bey , İmran Hocaefendi vekillerimiz ilahiyat mezunudur . Bu olayı Allah için yargı önüne getirir . Muhammed Salih söylemedi demeyin.

Mahmut
Mahmut - 6 ay Önce

Şükranlarımızı sunuyoruz derler biter umutlanmayın mahir kayıp ses yok al birini vur ötekine çal çırp şükran

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.