Yasağa uymadı sokağa çıktı, anneden polise şoke eden tepki!

Kahramanmaraş'ta, corona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı uygulamasını çiğneyerek dışarı çıkan anne polise ve kendilerini görüntüleyen gazetecilere söylediği sözler 'pes' dedirtti.

Yasağa uymadı sokağa çıktı, anneden polise şoke eden tepki!

Kahramanmaraş’ta polis ekiplerinin corona virüsü tedbirleri kapsamında yaptığı denetimler devam ediyor.  Vatandaşları sosyal mesafeye uymaları konusunda uyaran polis, sokağa çıkmaları yasak olan 20 yaş ve altı ile 65 yaş ve üzeri olanları belirlemek için kimlik kontrolü yaptı.

KİMLİK GÖSTERMEMEK İÇİN DİRENDİ
Denetimlerin yapıldığı noktalardan biri olan Trabzon Bulvarı’nda ise 14 yaşındaki kızıyla dışarı çıkan N.E., uzun süre polise kimlik vermemek için direndi. Ceza yazılacağını anlayınca da “Corona mıdır nedir, para soymak için yapılan bir uygulama bu. Devlet sokağa çıkma yasağı veriyorsa çocukların kitaplarını da eve gönderecek” dedi.

CEZA UYGULANDI
N.E.’ye Kabahatler Kanunu’na göre 392 lira para cezası kesildi. Polis memurunun ceza makbuzunu hazırladığı sırada N.E. polisler ile kendisini görüntüleyen gazetecilere, tepki göstererek, “Ben gezeceğim, gördüğünüz yerde ceza da yazabilirsiniz. Bunu haberlerde de göreyim, bakın neler oluyor? Sıkıysa bunu haber olarak çıkartın” dedi.

(Kaynak: DHA)

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 16:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alyanak
Alyanak - 1 yıl Önce

Beyin bedava, ama kullanmasını bilene, bu cahile verecen korona virüsü, ibredi alem icin tedavi de etmeyecen, o zaman daha guzel haber olurdu, cahill insan

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.