Tekkeli Gülmezoğlu 'mavi kapak' kampanyasını tüm Kahramanmaraşlılara benimsetti

Mavi Kapak projesi ile Kahramanmaraş'ta tanınan Tekkeli Gülmezoğlu olarak bilinen Abdülkadir Gülmez'in öncülük ettiği projede Kredi Yurtlar Kurumu Kahramanmaraş İl Müdürlüğü ve Özel Simya Okullarının topladığı mavi kapaklar binlerce engelli vatandaşımıza destek olmaya devam ediyor.

Tekkeli Gülmezoğlu 'mavi kapak' kampanyasını tüm Kahramanmaraşlılara benimsetti

Ülkemizin en büyük 'sosyal sorumluluk' hareketlerinden biri olan 'mavi kapak toplama' kampanyası kahramanmaraş'ta dolu dizgin devam ediyor.

Mavi kapak kampanyasının yaşayan ismi Kahramanmaraşlı Abdülkadir Gülmezoğlu, mavi kapak kampanyasını tüm Kahramanmaraşlılara benimsetti. 

Gülmezoğlu'nun yıllardır ısrarla sürdürdüğü mavi kapak kampanyasına en son Kredi Yurtlar Kurumu Kahramanmaraş İl Müdürlüğü ve şehirde eğitime can veren Özel Simya Okulları da katıldı. Gülmezoğlu, Kredi Yurtlar Kurumu Kahramanmaraş İl Müdürlüğü ve Özel Simya Okullarında toplanan yüzbinlerce kapağı bugün teslim aldı. 

Topladığı mavi kapaklarla bugüne kadar 7 binin üzerinde engellinin yüzünü güldüren Gülmezoğlu, kampanyaya desteklerinden dolayı KYK İl Müdürlüğüne ve Özel Simya Okullarına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 18:10
banner70
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER