Suyu da havayı da kirleten aynı holding! Çevrenin sizden çektiği nedir?

Kahramanmaraş'ta her yaptığı yatırımı ile çevreye verdiği zarardan dolayı dillerden düşmeyen Holding, yeni bir felaket ile gündeme geldi. Kanal Maraş ihbar hattına gelen bir videoda Gaziantep yolu üzerinde bulunan çimento fabrikasının bacasından çıkan dumanı görenler gözlerine inanamadı.

Suyu da havayı da kirleten aynı holding! Çevrenin sizden çektiği nedir?

Türkiye’de bir çok yatırımı bulanan Kahramanmaraşlı Holding ekolojiye verdiği zarar ile gündemden hiç düşmüyor. Bu Holding’in sahibine ait usulsüz yapı mühürlenmiş ve yıkım kararı alınmıştı. Türkoğlu ilçesindeki kağıt fabrikasındaki atık suyun kanala bırakılmasını mahalle halkı ile birlikte çekim yapıldıktan bir gün sonra atık suyun aktığı boru geceden sökülmüş, ve bu konu gündemi meşgul etmişti. Gaziantep yolu üzerinde ve Pazarcık İlçesine bağlı alanda çimento fabrikasının bacasından çıkan ve etrafı toz bulutu içerisinde koyan dumanlardan yoldan geçen araçlar bile camlarını kapatmak zorunda kalıyor. Kanal Maraş’ın ortaya çıkardığı her çevre felaketi sonrası, kamuoyuna şirin gözükmek adına ağaç dikimi yapacağım diyen Holding, bu sefer çimento fabrikasındaki bu görüntü sonrası nasıl bir açıklama yapacağı veya göz boyamak için nasıl bir yatırım yapacağı merakla bekleniyor. Çimento fabrikası yanından Gaziantep'e giden araçlardan Kanal Maraş Whatsapp ihbar hattına gelen görüntüler facianın boyutunu gözler önüne seriyor.

İşte O Görüntüler:

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 14:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkoğlu
Türkoğlu - 9 ay Önce

Orada Sanko da var hemde maraşa beş kilo metre daha yakın onu niçin yazmazsınız Sanko hemde kipaşın üç büyüklüğünde hangisi daha çok kirletir kanal Maraş

ali KARAPATLAK
ali KARAPATLAK - 9 ay Önce

esselamüaleyküm.. helal sana MUSTAFAM... işte böyle adının hakkını ver...

Gerçek maraş lı
Gerçek maraş lı - 9 ay Önce

Ya bu kadarda olmaz sadece sana reklam vermiyor diye sen yolunu bulamuyorsun diye şehrin can damarı olan bir ekonomi devine saldırıyorsun senin yaptığın düpe düz menfaatim için her şeyi yaparım demektir

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.