Sonar'ın son anketinde Hayrettin Güngör listeye giremedi

Sonar Araştırma şirketinin yapmış olduğu en başarılı belediye başkanları araştırmasında ilk sırada Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen yer aldı. Ankette Hayrettin Güngör ilk 10'a giremedi.

Sonar'ın son anketinde Hayrettin Güngör listeye giremedi

Sonar Araştırma Şirketi, Türkiye'nin en başarılı bulunan büyükşehir belediye başkanlarının anket sonuçlarını paylaştı. Sonuçlara göre; Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen yüzde 60,6 ile zirvede yer alırken Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ilk 10 ismin yer aldığı listeye giremedi.

MEHMET SEKMEN ZİRVEDE YER ALDI

Ankete göre, en başarılı belediye başkanı, yüzde 62,7 ile Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen oldu. İkinci sırada ise %55.7 ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yer aldı.

SEKMEN'İN ARDINDAN ÇOĞUNLUKLA CHP BAŞKANLAR VAR

Listenin üçüncü sırasında %54.2 ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, dördüncü sırada %53.6 ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu bulunuyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise listenin beşinci sırasında yer bulabildi.

Listenin devamı şu şekilde:

6 - Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin

7 - Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen

8 - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş

9 - İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer

10- Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün

HAYRETTİN GÜNGÖR LİSTEDE YOK

Komşu ilimiz Gaziantep'in Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin sıralamada altıncı olurken, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör listede yer almadı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 18:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkcan
Türkcan - 2 hafta Önce

Hayrettin ne yaptı sıraya girsin ona sondan birincilik yakışır yaşadıgım şehirin böyle bir belediye başkanı oldugu için utanıyorum

Hayrettin göngür
Hayrettin göngür - 2 hafta Önce

İnşAllah hiç bir işinde başarı sağlayamaz sabah akşam öyle ikindi yatsı günün her saati bedua alan adamdan ne beklenir işi gücü garib gurbanın ekmeğiyle oynamak iş desen yok hizmet desen yok bir başarı yok belediyede seveni yok kısaca Kahramanmaraş ta bir tane seveni olmayan adam Allah rızası için bir tane hizmetini söyleyin alkışlayalım bu ne ya bunun yaptığını hdp Li bile yapamaz bu şehire merhamet vicdan gerek insana

Mahmut
Mahmut - 2 hafta Önce

Sona bile layık değil bı

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.