Sarayaltı esnafından çağrı: ''Başkan halı sahada top oynamasın! Bizimle, halkla ilgilensin''

Kahramanmaraş'ın en merkezi konumunda bulunmasına rağmen, uzun yılardır atıl pozisyonda bulanan İsadivanlı Mahallesi Sarayaltı Caddesi, KMBB Hayrettin Güngör'den dertli. Vatandaşlar başkanın halı saha maçı yapması yerine mahallelerine gelmesini istedi.

Her platformda Kahramanmaraş’ın daha ileriye gitmesi ve çevremizdeki, Kayseri, Adana, Mersin ve Gaziantep’i geçmemiz için yayınlarını aralıksız sürdüren Kanal Maraş, İsadivanlı Mahallesi Sarayaltı Caddesi esnafına mikrofon uzattı.

''Siyasetçilerin Demirciler Çarşısından öteye gitmediğini'' belirten mahalle esnafı, durumdan dert yandı. Hem gazeteci hemde Mahalle esnafı olan Cihan Ahmet Cesur, ''Sarayaltı caddesinin sahipsiz'' olduğunu söyledi.

''Binlerce liraya kamulaştırma yapıldığını, kamulaştırma yapılan alanların ise projesi uygulanmayıp, kaldırıma veya başka şeylere dönüştürüldüğünü'' belirten, Cesur, ''artık kalıcı eserlerin mahalleye yapılması gerektiğini'' belirtti. ''Kahramanmaraş’ın hafızası ile oynandığını'' belirten Cesur, ''mahallenin önemli bir alana sahip olduğuna'' dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 16:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
SEVDA SEVER
SEVDA SEVER - 5 ay Önce

Google amcaya dünyanın en acaip binası yazdığımız zaman İlimizin medarı iftiharı olan 18 katlı bina çıkıyordu. Şimdi de dünyanın en acaip yolu yazdığımız zaman Sarayaltı yolu çıkar mutlaka, Neden üzülüyorsunuz, sevinmek lazım sayın şehir planlamacıları dünyada meşhur olabilmemiz için ellerinden gelen çaba ve gayreti gösteriyorlar. Teşekkür etmek lazım.

Mehemt ay
Mehemt ay - 5 ay Önce

Nie top biryerine mi çarptı editor

İbrahim KILCI
İbrahim KILCI - 5 ay Önce

İsadivanlı Maraş'a yeni yapılan bir mahallemi neden aynı haberleri BECERİKSİZ ÇUVAL başkan Erkoç zamanında yapmadınız arpanızmı kesildi

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.