Polis bu yalanı yutmadı

Kahramanmaraş polisi, iki uyuşturucu tacirini satmak istedikleri esrar maddesi ile suçüstü yakaladı. Zanlıların Cem Yılmaz’ın oynadığı bir cips reklam filmindeki “Biz satıcı değil yiyiciz” dediği gibi “Biz satıcı değil içiciyiz” dediği öne sürüldü.

Polis bu yalanı yutmadı
banner150

Birbiri üzerine başarılı operasyon yaparak, zehir tacirlerini adeta kıskaca alan Kahramanmaraş polisi, önceki gün iki zehir tacirini kıskıvrak yakaladı. Zanlıların kendilerini savunma biçimi ise pes dedirtti. Zanlıların Cem Yılmaz’ın oynadığı bir cips reklam filmindeki “Biz satıcı değil yiyiciz” dediği gibi “Biz satıcı değil içiciyiz” dediği öne sürüldü. Merkez Dulkadiroglu İlçesi Egemenlik Mahallesinde 33 plakalı bir araca operasyon düzenleyen polis ekipleri S.B. ve H. Ö.G., isimli iki şüpheliyi araç içerisinde kıskıvrak yakaladı. Araçta detaylı arama yapan polisler, tişört ile sarıldıktan sonra poşet içerisine gizlenmiş Esrar maddesi ele geçirdiler. Satışa hazır halde 13 adet sarılı fişek tabir edilen uyuşturucu maddeye el konuldu. Şüphelilerin bir ara sokakta bekleme yaptığı esnada gerçekleşen operasyonda suçüstü yapıldı. Yakalanarak gözaltına alınan biri üniversite öğrencisi iki şüpheli gözaltına alınarak sorgulanmak üzere Kahramanmaraş Narkotik Suçlarla mücadele şube müdürlüğüne götürüldü.

Habere ait video yükleniyor...

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 09:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.