Öztunç: Hayatım boyunca hiç kibirli olmadım

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Ali Öztunç, Ilıcalılarla iftarda buluştu.

Öztunç: Hayatım boyunca hiç kibirli olmadım
banner150

CHP’liler Ilıca’da düzenlenen yemekte toplu iftar açtı.

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesi çalışmalarına ara vermeden devam eden Ali Öztunç ve ekibi, Ramazan ayının seçim maratonuna denk gelmesiyle beraber düzenlenen iftarlarda vatandaşlarla hasbihâl etme şansı yakalıyor.

Merkez ve bağlı ilçelerde çarşı, pazar, köy, bucak demeden memleketinin karış karış tozunu yutan Öztunç, dün akşam iftar sonrası sohbetlerde ise şunları söyledi:

“SİYASİ PROPAGANDA YAPMIYORUZ”

“Biz AK Partili belediyelerin sırtından iftar yemeği verip siyasi propaganda yapmıyoruz. Mütevazi bütçemizle, alın terimizle iftar yemekleri veriyoruz. Milletin paraları kullanılarak verilen iftarlar benim gözümde şovdan başka bir şey değildir. Biz bugün de ikinci sıradan adayımız Selim Sümen’in Süleymanlı Ilıca’daki iftar yemeğinde bir araya geldik. “

Çağlayancerit ve Afşin’de gerçekleştirilen ziyaretlerde kendisine yöneltilen olumlu eleştirilere de teşekkür eden Öztunç, sözlerini şöyle tamamladı;

“SAMİMİ DAVRANMAYA DEVAM EDECEĞİM”

“Ben hayatım boyunca hiç kibirli olmadım. Kimseye tepeden bakmadım. Nasıl Elbistanlı bir işçi emeklisinin zor şartlarda okuttuğu bir evlat olduğumu unutmadıysam, birileri gibi Milletvekili olup bir makama geldikten sonra da beni oraya taşıyanları unutmam. Herkese samimi davranmaya devam edeceğim.”

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.