Özdemir: 'Öğrencilerimiz açısından çok önemli bir organizasyon'

Onikişubat Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde 'Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor' Ödül Töreni düzenlendi.

Onikişubat Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen, 'Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor Kitap Okuma Yarışması'nda ödül almaya hak kazanan öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Programda Kanal Maraş mikrofonlarına konuşan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili AV. Ahmet Özdemir, "Geçmişte bilgiye ulaşmak çok zordu. Ama şimdi bilgiye ulaşmak çok kolay hale geldi. Fakat bu seferde öğrencilerimizde bilgiye ulaşma isteği kalmadı. Bu yapılan yarışma gençlerimizin, öğrencilerimizin bilgiye ulaşma isteğini tetikleyen, bilginin kıymetini ortaya çıkaran çok önemli bir organizasyon. Bu yüzdende çok takdire değer hem Onikişubat Belediyemizi hem de İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 17:56
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.