Orman Bölge Müdürü Altındaş, Kanal Maraş'ı ziyaret etti

Orman Bölge Müdürü Alpaslan Altındaş, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Kanal Maraş bürosunu ziyaret etti.

Orman Bölge Müdürü Altındaş, Kanal Maraş'ı ziyaret etti
banner150

24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla ziyaret gerçekleştiren Orman Bölge Müdürü Alpaslan AltındaşKanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaaslan karşıladı. Orman Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Altındaş, basının önemli bir unsur olduğuna dikkat çekti. Saha da basın mensuplarıyla bir çok konuda bir arada görevlerini gerçekleştirdiklerini belirten Altındaş, Kanal Maraş çalışanlarının ve tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı.

Kanal Maraş'ı yakından takip ettiğini ve çalışmalarını beğendiğini ifade eden Altındaş, “Basının üçüncü gözümüz olduğunu biliyoruz, basın sektöründe görev yapan arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. Kanal Maraş oldukça başarılı haberler yapıyor. Çalışmalarınız da başarılar diliyorum” dedi.

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Orman Bölge Müdürü Alpaslan Altındaş'a teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
maraşlı
maraşlı - 2 yıl Önce

orman bölge müdürü altındaş önce ormanları ziyaret etsin koruma altında olan ormanların hepsi talan edilmiş durumda insan biraz utanır be bu ormanları bizden sonraki nesil çok arayacak çok müdür efendi

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.