Mustafa Karaaslan yazmıştı! Açıklama geldi

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan'ın 10 Haziranda ''Milli takıma giden sporcuların yanında hangi konumda gittiler?'' sorusuyla ele almış olduğu köşe yazısıyla alakalı, Büyükşehir Belediyesinden konu ile alakalı izin evrakları gönderildi.

Mustafa Karaaslan yazmıştı! Açıklama geldi
banner150

KANAL MARAŞ Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan'ın 10 Haziranda ''Milli takıma giden sporcuların yanında hangi konumda gittiler?'' sorusuyla ele almış olduğu köşe yazısıyla alakalı, Büyükşehir Belediyesi bir yazı gönderdi.

Yazıda; Türkiye Güreş Federesyonundan Büyükşehir Belediyesine gönderilen yazıda köşe yazısında adı geçen Adanan Alağöz ve Halil Bozdoğan ile ilgili izin yazısı olduğu görülmekte.

Güreş Federesyonundan gelen yazıda aynen şöyle yazılı:

"Söz konusu Avrupa Güreş Şampiyonasına tüm masrafları federasyonumuzca karşılanmak üzere federesyon yönetim kurulu üyesi Halil Bozdağan'ın Milli takımın kafile başkanı ve Adnan Alağöz'ün kafile idarecisi olarak katılması uygun görülmektedir. Makamlarınızca da uygun görüldüğü takdirde adı geçenin 3289 sayılı Gençlik ve Spor Hizmetleri Kanunun 29. maddesi gereğince 01-11 Haziran 2019 tarihlerinde görevli-izinli sayılması hususunda bilgilerinizi ve gereğini arz ederim". 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 14:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
UMUT ECRİN
UMUT ECRİN - 13 ay Önce

BENCE MUSTAFA BEY HAKLI KANAL MARAŞ

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.