MÜSİAD Başkanı Kervancıoğlu: Çok güzel bir gün geçiriyoruz

Suriye'nin İdlib kenti kırsalında yapılan hava saldırısında 33 asker şehit olurken, MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu, ''çok güzel bir gün geçiriyoruz'' diye açıklama yapması tepkileri beraberinde getirdi.

MÜSİAD Başkanı Kervancıoğlu: Çok güzel bir gün geçiriyoruz
banner150


TÜRKİYE, dün gece Suriye'nin İdlib kentinden gelen son dakika haberi ile sarsıldı. Dün bir şehidimizi toprağa verdikten sonra, akşam saatlerinde sosyal platformlarda birbiri ardına paylaşılan paylaşımlarla bir çok şehidimizin olduğu yayınlanırken ve gece saatlerinde Esad rejimi tarafından yapılan hava saldırısında, İdlib'de bulunan 33 Mehmetçiğimiz şehit olduğu duyulurken, Kervan Pasteneleri sahibi ve Müsiad Başkanı Sami Kervancıoğlu'nun film oyuncularıyla dondurma şovunu yayınlaması sonrası kamuoyunun tasvip etmediği tepki çeken bir açıklama yaptı.
 


 

"ÇOK GÜZEL BİR GÜN GEÇİRİYORUZ"

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu şunları söyledi:

 “Kahramanmaraşımızda bugün bir şehidimiz vardı, Türkiye genelinde de üç şehidimiz var. Öncelikle şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Gazilerimize de ayrıca acil şifalar diliyorum. Tabi ki Kahramanmaraş, kahramanlığıyla dünyaya ün saldı. Bugün de şehrimizde gerçekten bizi dünyaya tanıtan kahramanlarla beraberiz. Kahramanmaraş’ta, Kervanhan’da çok güzel bir gün geçiriyoruz."
 

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2020, 13:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 7 ay Önce

Yaziklar olsun yaziklar olsun yaziklar olsun baska kelimeyi bile degmezsin

hasan
hasan - 7 ay Önce

ne bekliyorsunuz sami den adam siyaset bilmez bürokrasi bilmez tahsil desen oda yok bildiğiniz dondurmacıyı başkan yaparsanız olacağı bu.

Ertuğrul
Ertuğrul - 7 ay Önce

Ne bekliyorsunuz ki hayatları Show para olmuş

Samet Çakar
Samet Çakar - 7 ay Önce

Ya arkadaşlar Haber yalan mı gerçek mi bi bakın önce bu proğram daha önceden yapılan bir proğramdır ayrıca sami beyin söylemlerini çarpıtıyorlar önceki şehitlerimiz için dualar okundu lütfen yalan haberlere itibar etmeyelim...

Kerem
Kerem - 7 ay Önce

Görgüsüzden ancak bu beklenir

Erman
Erman - 7 ay Önce

Bu haberi yapan anlaşılan raiting için yapmış. Biraz araştirsa iyiydi. Program perşembe günü olmuş yani olaydan önce bende aradım kinamak için ama abi ben reyhanlidayim haberden bilgim yok dedi. Ben simdi kimi kinayayim.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.