Milletvekili Özdemir oyunu kullandı

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Av. Ahmet Özdemir, 15 Temmuz Şehitler Anadolu İmamhatip Ortaokulu'nda oyunu kullandı.

Milletvekili Özdemir, 31 Mart Yerel Seçimleri için 15 Temmuz Şehitler Anadolu İmamhatip Ortaokulu'nda sandık başına gitti. 2443 numaralı sandıkta oyunu kullanan Özdemir, seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Sandık görevlileri ve vatandaşlarla sohbet eden Özdemir, “ Mümkün olduğunca elini tutmadığımız, elini sıkmadığımız vatandaşımız kalmasın diye gayret ettik. Ufak tefek aramızda seçim rekabeti olmuş olabilir ama bugün geldiğimiz nokta da seçimi bitiriyoruz. İnşallah suhuletle, sakinlikle tamamlayacağız. Memleketimiz için şehrimiz için ne hayırlıysa onun olmasını dileriz. Tabiki biz Cumhur İttifakı olarak çok ciddi bir çaba sarfettik ve bizim yaptığımız çalışmanın bir anlamda ülkemizin kaderiyle de örtüştüğünü düşündüğümüz için bu anlamda vatandaşımızdan oy istemiştik. Vatandaşımızında bugüne kadar bize çok ciddi teveccühü olmuştur. İnşallah bugün Kahramanmaraşımız için hayırlı bir sonuç olur ama yarın seçilecek belediye başkanlarımız Cumhur İttifakı'nın değil Kahramanmaraş'ın belediye başkanları olacaklar. Onlara da şimdiden başarılar diliyorum. ” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.