Milletvekili Adayı Sezal seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor

AK Parti 27. Dönem Milletvekili Adaylığı listesinde 5. sırada yer alan Mehmet Cihat Sezal, seçim ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Milletvekili Adayı Sezal seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için çalışmalarına durmaksızın devam eden AK Parti Kahramanmaraş 27. Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Cihat Sezal, seçim çalışması kapsamında Yeni Sanayi Sitesi'nde bulunan esnafları ziyaret etti.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Mehmet Cihat Sezal, beraberinde İl Başkan Yardımcısı Hanefi Coşkun Ağdur, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Sebük Tekin Alparslan, İl Yönetim Kurulu ve teşkilat üyeleri ile Yeni Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldiler.

Programda kendilerine ayrılan bölgede ziyaretler gerçekleştiren heyet seçim çalışmaları hakkında bilgiler aktardılar. 24 Haziran seçim çalışmaları hakkında destek isteyen Mv. Adayı Sezal, vatandaşların ve esnafların yaklaşan Ramazan Bayramlarını tebrik ettiler.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 18:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mağdur Maras li
Mağdur Maras li - 10 ay Önce

Sayın vekillerim once memlekete hizmet edin bakın Kahramanmaraş gibi yamaca kurulu bir şehirde sel felaketi nasıl olur bakın işte

banner75