Meteoroloji son dakika Kahramanmaraş hava durumu verileri 19 Ekim - 23 Ekim

Meteoroloji hava durumu resmi verilerine göre Kahramanmaraş hava durumu, 19 Ekim ila 23 Ekim tarihlerinde nasıl olacak? Gökyüzü 5 günlük verilere göre kapalı olarak geçmesi bekleniliyor. İşte Kahramanmaraş'ta 5 günlük gökyüzü-sıcaklık verileri...

Meteoroloji son dakika Kahramanmaraş hava durumu verileri 19 Ekim - 23 Ekim
banner150

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre; Bölge geneli; parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra Mersin ve Adana'nın kuzey kesimleri ile Kahramanmaraş kuzey ilçeleri sağanak yağışlı geçecek. Akşam saatlerinden itibaren ise Mersin'in kuzeyi, Osmaniye, Hatay, Gaziantep ve Kilis çevrelerinin yer yer sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı olması tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Kuzeydoğu ve doğu yönlerden hafif yer yer orta kuvvette esmesi tahmin edilmektedir.

UYARILAR
Bölge genelinde toz taşınımı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı görüş mesafesinde düşme, hava kalitesinde azalma, yağış alan yerlerde çamur şeklinde yağış ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.