Meteoroloji duyurdu: 15 Ağustos Kahramanmaraş hava durumu nasıl olacak?

15 Ağustos Kahramanmaraş hava durumu nasıl olacak? Kahramanmaraş'ın 5 günlük hava durumu tahmini Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Yapılan haberler sonucundan Kahramanmaraş'ta oturan vatandanlar, '' Kahramanmaraş'ta hava nasıl olacak?" sorusunu arama motorlarında aramaya başladı. Peki, 15 Ağustos Kahramanmaraş hava durumu nasıl olacak? Detaylar haberimizde...

Meteoroloji duyurdu: 15 Ağustos Kahramanmaraş hava durumu nasıl olacak?

Ağustos ayının gelmesiyle birlikte Meteoroloji’den son dakika hava durumu raporları yer yer değişiklik göstermeye devam ediyor. Kahramanmaraş'ta ikamet eden vatandaşlar '' Bugün hava nasıl olacak?'' sorusuna yanıt arıyor. Meteoroloji tarafından hava durumu tahminleri belirlendi. Kahramanmaraş ve Bölge geneli; Parçalı bulutlu, doğu kesimleri az bulutlu ve açık, Adana ve Mersin iç ve yüksek kesimleri, Osmaniye çevresi ve Hatay kuzey kıyı kesimleri mevzii sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçmesi tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: 3 - 5 derece azalacak.

RÜZGAR: Batı ve güneybatı yönlerden hafif zaman zaman orta kuvvette esmesi beklenmektedir.

UYARILAR: Güncel meteorolojik uyarı bulunmamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 09:07
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.