Meteoroloji'den Kahramanmaraş için yağmur açıklaması! Soğuk hava... (11 Şubat 2021 Kahramanmaraş'ta hava durumu nasıl?)

Meteoroloji Kahramanmaraş için 11 Şubat 2021 Perşembe günü hava tahmin raporunu yayınladı. Kahramanmaraş'ta hava sıcaklıklarında düşüş yaşanacakken yarın sağanak yağış bekleniyor.

Meteoroloji'den Kahramanmaraş için yağmur açıklaması! Soğuk hava... (11 Şubat 2021 Kahramanmaraş'ta hava durumu nasıl?)

Türkiye'yi etkisi altına alacak aşırı soğuk hava dalgası öncesi Kahramanmaraş'ta sıcaklığın 18 derecelerde olduğu gösteriliyor.

Gün içerisinde zaman zaman rüzgarlı hava etkisini sürdürürken, parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 18 dereceyi gösteriyor.

SICAKLIK ADIM ADIM DÜŞECEK

Gece yarısından itibaren yer yer sağanak yağışla birlikte hava sıcaklığı 11 derecelere kadar gerilerken, hissedilen sıcaklık yine 11 derece civarında olacak. Bu sıcaklık gün içerisinde 17 derece olacak

YAĞMUR UYARISI

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü'nün 5 günlük raporlarından elde edilen bilgilere göre, Cumartesi günü sıcaklığın en düşük eksi 5, en yüksek ise 18 derece olması bekleniyor.

Cumartesi günü ve Pazar günü için yağış beklenmeyen Kahramanmaraş'ta pazar gününden itibaren yağmurlu etkili olmaya başlayacak.

Cumartesi 15, Pazar günü sıcaklık eksi 18 derecelerde seyredecek.

Pazartesi günü için de 14 derece tahmini yapılırken, yağmurlu hava şehir genelinde yer yer etkisini sürdürmeye devam edecek.

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM
Bölge geneli parçalı, yer yer çok bulutlu geçmesi beklenmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Sıcaklıklarda önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Gündüz saatlerinde güney ve güneybatı, gece saatlerinde kuzeyli yönlerden hafif, yer yer orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2021, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.