Meteoroloji az önce açıkladı! Kahramanmaraş'ta hava durumu güncellendi...

Meteoroloji hava durumu resmi verilerine göre Kahramanmaraş hava durumu, 21 Nisan Pazar tarihinde hava nasıl olacak? İşte Kahramanmaraş'ta bugün gökyüzü-sıcaklık verileri...

Meteoroloji az önce açıkladı! Kahramanmaraş'ta hava durumu güncellendi...
banner150

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Kahramanmaraş ve Bölge geneli; Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökürültülü sağanak yağışlı, yağışların Kahramanmaraş kuzey ilçelerinde; yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde olması tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Doğu kesimlerinde 2-4 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Kuzey ve kuzeybatı yönlerden orta kuvvette, Mersin'in batı ve iç kesimleri, Adana'nın yüksek kesimleri ile Kahramanmaraş kuzey kesimlerinde kuvvetli, zaman zaman fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir.
UYARILAR
ZİRAİ DON UYARISI: 21 Nisan Pazar, 22 Nisan Pazartesi ve 23 Nisan Salı sabahına kadar, tarımsal faaliyetin olduğu bölgelerimizden Kahramanmaraş kuzey ilçeleri (Göksun, Elbistan, Afşin, Nurhak, Ekinözü) ve Adana Tufanbeyli ilçelerinde gece ve sabah saatlerinde hafif, yüksek rakımlı yerlerinde ise orta kuvvette zirai don riski bulunmaktadır. Yetkililerin ve çiftçilerimizin gerekli tedbirleri almaları ve don durumu hakkında daha detaylı bilgi almak için en yakın meteoroloji müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir.
KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Doğu Akdeniz'in iç kesimlerinde (Mersin'in batısı ve iç kesimleri, Adana ve Kahramanmaraş kuzeyinde) kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde(50-80 km/saat) esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar, ağaç devrilmesi, çatı uçması vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 08:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yüksek fiyatlar
Yüksek fiyatlar - 1 yıl Önce

Yaz yaklaşıyor düğün mevsimi geliyor
Düğünlerde belki de aileleri en çok zorlayan iş altın alımıdır . Altın fiyatları çok yüksektir . Altının yüksek olmasının sebebi doların yüksek olmasıdır . Doların yüksek olmasının sebebi faiz ve enflasyondur
Topyekün mücadele lazım

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.