Mehmet Bağrıaçık: Hayrettin Güngör yine kazanır

Kanal Maraş ekranlarında yayınlanan Açık Masa'da olası yerel seçimlerle ilgili yorum yapan yorumcumuz Mehmet Bağrıaçık, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için ''Hayrettin Güngör ile Ali Öztunç tekrar yarışa girerse kazanan yine Hayrettin Güngör kazanır'' ifadelerini kullandı.

Her hafta Perşembe günleri Mustafa Karaaslan'ın sunumuyla ekrana gelen ve gündemden uzak kalmadan Kahramanmaraş'ın yakından tanıdığı siyasetçi isim Mehmet Bağrıaçık'ın konuk olduğu Açık Masa'da gündeme dair her şey konuşuluyor. Programda söylenen ve söylenmek istenen arasındaki fark Açık Masa'da izleyicilerle paylaşılıyor.

Dün akşam ekrana gelen Açık Masa programında Türkiye'nin gündemi ve Kahramanmaraş'taki gelişmelerle ilgili konulara değinildi. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde aday olan Hayrettin Güngör ve Ali Öztunç arasındaki yarışma, önümüzdeki seçimlerde her iki isim aday olması durumunda kimin kazanacağı konuşuldu.

İYİ PARTİ ADAYI OLURSA İŞİN RENGİ DEĞİŞİR

Kahramanmaraş başta olmak üzere bir çok Büyükşehir Belediyesinin ayrıca kritik bazı illerin önümüzdeki yerel seçimleri şimdiden merak konusu. İstanbul, Ankara, Adana, Mersin ve Antalya gibi Büyükşehirleri 2019 yerel seçiminde kaybeden AK Parti, son yaşanan olaylar ve ekonomideki kötü gidişattan dolayı bir sonraki seçimlerde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığını bile kaybedeceği kamuoyunda konuşulurken, Açık Masa da Mehmet Bagrıaçık hayli iddialı bir cümle kullandı.'' Kahramanmaraş'ta Hayrettin Güngör ile Ali Öztunç arasında tekrardan bir adaylık çekişmesinde Hayrettin Güngör seçilir. Ancak Millet ittifakı olarak İYİ Parti'den bir aday gösterilirse işte o zaman işin şekli değişir. Hayrettin Güngör kaybeder.'' cümlesini kullandı.

MEHMET BAĞRIAÇIK'TAN BOMBA YORUM
Geçtiğimiz günlerde Açık Masa Özel programına konuk olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, 'bu yönetim böyle devam ederse yine aday olurum' demesiyle ilgili olarak görüşlerini açıklayan Kanal Maraş Yorumcusu Mehmet Bağrıaçık, ''Hayrettin Güngör ile Ali Öztunç tekrar yarışa girerse kazanan yine Hayrettin Güngör olur. Milliyetçi Muhafazakar olan bir şehirde CHP'nin adayı kazanamaz. Ancak Halkın tanıdığı ve sevdiği bir ismi İYİ Partiden aday gösterilirse Hayrettin Güngör kaybeder.'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2021, 10:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bertizli
Bertizli - 4 ay Önce

Mehmet Bagrıaçıka katılmıyorum bırak Ali Öztunçu bertizli Bekir Eryılmaz bile bu adamı yener

Tunç
Tunç - 4 ay Önce

Hayrettin Güngörün Türk siyasetinde defteri kapanmıştır hiç bir parti bunun gibi insanları aday yapmaz AKP bunu millet vekili listesine koysa oradada oy veren olmaz siyasetin vebalı insanı oldu kendini bu sütünlardan hap uyardı özel kalemin Alattin Parlak Genelsekreter yardımcın Mehmet Ertürkmen ve Tarımsal daire başkanı Mehmet Fatih Türkmeneri derhal bu üç sevimsizi belediyeden uzaklaştır

maraşlı
maraşlı - 4 ay Önce

İyi Partiden Mehmet Sabancı aday yapılısa Hayrettine iyi bir ders verir bahtiyar yokuşunun bayındır yokuşu olmadıgını gösterir

Muhammed salih
Muhammed salih - 4 ay Önce

Sevgili Mehmet Bağrıaçık a katılmıyorum. Mehmet abinin CHP ye oy veresi yok. Bir düşün ki Kahramanmaraş da bir milletsekli zor çıkaran CHP , Ali Öztunç un adaylığı ile üç milletvekillik oy aldı. Üstelik millet Hayrettin Paşanın belediyeciliğin kitabını yazdı yalanına inandığı bir sırada . Şimdi bir seçim olsa Hayrettin hangi partide olursa olsun hiç kimse oy vermez. Kazanacak oyu alması mümkün değil. Şu an ki şartlarda Ali Öztunç hayretini yener. Ali Öztunç Maraş hafızasına iyi yerleşti. Hayretinin ismini bilmeyen bile çok. Maraş da uyandı . Rüya bitti . Tıpkı Ankara İstanbul gibi. Maraş da Ak partiyi fetö bitirdi. FETÖ çok güçlendi burda . Sanırım merkez olduk. Fetöcülerin kardeşlerinin burda belediye başkanı yapılması zaten bşr projeydi. Burada hizmet etmek yerine bir gölge bütçe oluşturuldu. Millete değil fetöcülere hizmet var. Maraş bunları gözden çıkardı.

SUTCU İMAM TORUNU
SUTCU İMAM TORUNU - 4 ay Önce

Deveye diken insana seven yararmis.Marasliya mustehak bir kiz istesen köylü diye vermezler amma eşsek gibi belediyeyi milletvekilligini veriyorlar..maras merkezde adam yok bence...bir yarali parmaga isemezler bir insana faydali olmazlar.holdingcisi bile reklam verirken eli götu titrer..bundan sonraki baskan vekillerimiz sSuRİyEli olur ins.mustehakiz cunku

Maraslioglu
Maraslioglu - 4 ay Önce

Cok dogru yorum..bagriacik cok hakli...antep chp ye maras İYi veya merkez sag partiye verilmelidir.sabanci bagriacik tahir hoca ahmet kiybu akif paksoy rahatlikla secimi kazanir..amma bir sag parti olacak...

Kahramanmaraş
Kahramanmaraş - 4 ay Önce

Aç tavuk kendilerini ambarda sanırmış

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.