'Kudüs Şairi' Nuri Pakdil'den imza günü

7 Güzel Adam’dan biri olan Nuri Pakdil, Kahramanmaraş uluslararası kitap fuarında kitaplarını imzaladı.

5’inci Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı çerçevesinde Nuri Pakdil imza günü düzenlendi. Okuyucuları ile bir araya gelen  yazar, hem kitaplarını imzaladı, hem de sevenleriyle sohbet etti.

"Kudüs Şairi" olarak tanınan Nuri Pakdil, Kahramanmaraş 5’nci Uluslararası  Kitap ve kültür  Fuarı'nda kitaplarını imzaladı. Nuri Pakdil, öncelikle mektuplarından oluşarak yayınlanan "Sınır Tanımayan Devrim Ateşi: Mektuplarım", "Anneler ve Kudüsler" adlı kitaplarıyla birlikte tüm kitaplarını imzalayarak hemşerileriyle bir araya geldi.

 MUHTEREM BABACIĞIM İLE SEVGİLİ ANNEMİ HATIRLIYORUM MARAŞ’A GELDİĞİMDE…

Kanal Maraş'a konuşan Yazar Nuri Pakdil, "Ne zaman Maraş’a gelsem, çocukluğumu, Sevgili annemi, sevgili muhterem babacığımı hatırlıyorum. Büyük bir heyecan duyuyorum. Maraş’ta kitap imzalamaktan gurur duyuyorum. Kitap fuarlarının çoğalması 7 Güzel Adamı tanımalarını sağlamaktadır" dedi.

Nuri Pakdil, “Büyük bir heyecan duyuyorum. Maraş’ta kitap imzalamaktan gurur duyuyorum. Çocukluğumu hatırlıyorum. İlkokul yıllarımı, ortaokul, lise yıllarımı, üniversite yıllarımı hatırlıyorum. Sevgili annemi, sevgili muhterem babacığımı hatırlıyorum. Her şeyi hatırlıyorum. Bu kitap fuarlarının tüm Türkiye’de daha çok yaygınlaşması gerekir. Çünkü kitap fuarı, okuyucu ile kitabın karşı karşıya gelmesini sağlıyor. Çok faydalıdır, bunu düzenleyen arkadaşlara çok kalbi teşekkürlerimi ifade ediyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 18:50
YORUM EKLE