KASKİ vatandaşın sorununa duyarsız kaldı!

Kahramanmaraş'ta yaşayan H.S adlı vatandaş KASKİ'nin kanalizasyon arızasını gidermemesini öne sürerek tepki gösterdi.

Kahramanmaraş'ta H.S adlı vatandaş, kanalizasyon arızasının giderilmesi için yardım taleplerine KASKİ'nin duyarsız kaldığını iddia etti.

Kanal Maraş İhbar Hattına gönderdiği görüntüler ışığında KASKİ'ye mesaj atmasına rağmen kendileriyle ilgilenmediği ve sorunu çözmesi gereken kişinin abone olduğunu dediklerini öne sürerek KASKİ'ye sitem etti.

Kahramamaraş'ın Karataş mahallesinde oturan vatandaşlar; ''Yirmi günden beri akan lağım suları nedeniyle defalarca KASKİ’yi haberdar ettiğimiz halde her gün aynı kokuyu çekiyor ne yazık ki ayakkabılarımızla da pisliğe basıp evimize gidiyoruz. Burada çocuklarımız geziyor. Bu çağda böyle bir manzaraya kayıtsız kalmanın nedenini bilemiyoruz'' diye dert yanıyorlar.

Vatandaşların bu feryatlarına duyarsız kalan KASKİ yetkililerine sesleniyoruz. Bu teknoloji çağında böyle bir lağım kokusunun mahalleyi sarmasına sessiz kalmak veya işi ağırdan almak ne derece doğrudur. Hastalıklara da yol açacak olan bu akan lağım suyunun bir an evvel kesilmesi sağlık açısından önemlidir. İlgililere vatandaşların duyurusudur.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2020, 18:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halit özsağır
Halit özsağır - 2 hafta Önce

Garip ama gerçek bu mahallenin muhtarı Dulkadiroğlu beledi yesinde çalışıyor

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.