KASKİ Kanal Maraş'ın haberine açıklama yaptı

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Kanal Maraş'ın gündeme getirdiği ''Ayvalı Arıtma Tesisinde bu olur mu?'' başlıklı haberine ilişkin olarak yazılı bir açıklama yaptı. Kaski'nin açıklamasında çelişkili ifadelerin yer aldığı görüldü. Kanal Maraş olarak kamuoyunun takdirlerine sunuyoruz.

KASKİ Kanal Maraş'ın haberine açıklama yaptı
banner150

KASKİ'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bugün bir haber sitesinde yer alan ‘’Ayvalı Arıtma Tesisinde bu olur mu? Başlıklı habere istinaden yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına cevap verme ihtiyacı hasıl olmuştur.

Haberde kümes olarak yer alan yapının içi boş olup kullanılmamaktadır. Ve haberin çıkmasının ardından yanlış anlaşılmaya mahal vermemesi için yıkılmıştır. Ayrıca aşırı rüzgar sebebiyle tesisin girişindeki yırtılan totemin yenilenmesi için çalışmalar hali hazırda devam etmektedir.

Kurumumuzca vatandaşlarımıza sağlıklı ve kesintisiz su ulaştırma adına Ayvalı Arıtma Tesisimiz ve tüm kaynaklarımızda analizlerimiz düzenli olarak yapılmaktadır. Vatandaşlarımızın bu tür asılsız haberlere itibar etmemeleri hususunu,

Kamuoyuna saygıyla arz ederiz."

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.