KASKİ Genel Müdür Yardımcısından akıllara durgunluk veren paylaşım!

KASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Altunok, kendi sosyal medya hesabından bugün yaptığı bir paylaşım hayrete düşürdü. Paylaşımda Andırın İlçesindeki su kaynaklarını incelerken, kaynağın içinde inek görülmesi akıllara durgunluk verdi.

KASKİ Genel Müdür Yardımcısından akıllara durgunluk veren paylaşım!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin bir türlü çalışmayan yapısı ve işi sosyal medya paylaşım yapmaya dökmesi vatandaşı çileden çıkardı. Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, kendi iş yaptığını zannederken, belediye kadrosunun da sosyal medya paylaşımları akıllara durgunluk veriyor.

Yaklaşık 10 gündür yoğun bir şekilde ilçelerdeki su kaynaklarını gezen KASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Altunok bugün yaptığı paylaşımda, görenlerin küçük dilini yutturdu.

Paylaşımda, "Andırın ilçemizin içme suyu kaynağında incelemede bulunduk.” İbaresi bulunurken, su kaynağının içinde inek bulunması görenlerin kanını dondurdu. Konu hakkında KASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Altunok, Kanal Maraş haber ekibince arandı.

Altunok: “Su kaynağı ile ineğin bulunduğu yer arasında mesafe var. Burası kirli suyun döküldüğü alan. Buradan Andırın'a su verilmesi mümkün değil” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.