Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Kuruluşumuz olan Kanal Maraş Haber Sitesi ve İnternet TV hakkında kendi sosyal medya hesabından çeşitli ithamlarda ve iftiralarda bulunan Ekinözü belediye başkanı Nursi Çeleğen hakkında yasal süreç yarın itibariyle başlatılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur
banner150

Son günlerde hem Ekinözü Belediyesi hem de şahsıyla ilgili bir takım mahkeme kararları haber sitemizde yayımlanmakta olan Ekinözü belediye başkanı Nursi Çeleğen denen şahsın, "…Benden para alamadığı için aleyhimde haberler yapan Kanal Maraş…" diyerek İFTİRA dolu cümleleri kendi sosyal medya hesabından kamuoyuna bugün paylaşmıştır. 

Şu bilinmelidir ki, aynı şahıs birileri hakkında da İFTİRA attığı için Elbistan 2.Asliye Ceza Mahkemesince hapis cezası ile cezalandırılmış ve cezası ELBİSTAN AĞIR CEZA MAHKEMESİ tarafından kesinleşmiştir. Kuruluşumuz hakkında İFTİRALAR atan Nursi Çeleğen denen şahıs hakkında, ”iddiasını ispat etmediği takdirde kendisini MÜFTERİ ilan edeceğiz.”

Nursi Çeleğen hakkında hem SUÇ DUYURUSU hem de TAZMİNAT DAVASI hukukcularımız tarafından yarın açılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 17:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamza gobis
Hamza gobis - 1 yıl Önce

Ayni davanı birde Turkoglu belediye başkanına açsanız dadından yenmez olur

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.