Kahramanmaraş'ta okul önlerinde sıkı denetim

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri, okul önlerinde huzur uygulaması yaptı.

Kahramanmaraş'ta okul önlerinde sıkı denetim
banner150

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından Çocukların Kurunmasına Yönelik Uygulama yapıldı. Okul önleri, okullar civarındaki park, bahçe ve metruk bina-insaat, okullar etrafındaki işyerleri, okul etrafındaki şüpheli şahıs ve araçlar, servis araçları üzerinde il merkezi ve ilçeleri kapsayan geniş bir denetim yapıldı.

Uygulamaya Narkotik, Asayiş, Trafik, Terör, Çocuk Şube, Park polisleri ve diger birimlerden personel katıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde Ülke genelinde 'Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması-5' kapsamında Kahramanmaraş İl merkezi ve ilçelerinde polis sorumluluk bölgesinde; 82 ekip ve 279 personel görev aldı. 210 okulun çevresi, 365 umuma açık yer kontrol edilirken, kontroller esnasında 1188 şahsın kimliği sorgulandı. Çeşitli suçlardan aranan 3 şahıs yakalandı.Yapılan kontrollerde 1 kurusıkı tabanca ve 1 bıçak ele geçirildi. 104 okul servisi ve 158 araç kontrol edildi. 1 çalıntı motosiklet yakalanırken, 28 araca çeşitli maddelerden toplam 2.624 TL trafik cezası tatbik edildi. 5 şüpheli şahsa Kabahatler Kanunu hükümlerine göre 1245 TL idari para cezası kesildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2017, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.