Kahramanmaraş'ta iğrenç taciz iddiası: Gözaltına alındı!

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde 12 yaşındaki kız çocuğuna tacizde bulunduğu iddia edilen esnaf gözaltına alındı.

Kahramanmaraş'ta iğrenç taciz iddiası: Gözaltına alındı!

Son dakika... Kahramanmaraş'ın ilçelerinden Elbistan'da yaşanan olayda; özellikle küçük yaştaki çocukları hedef alarak tacizde bulunduğu öne sürülen şüpheli kırtasiyeci esnaf M.D. geçtiğimiz günlerde kırtasiyeye kitap almak için giden 12 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edildi. Olaydan haberdar olan aile, esnaf hakkında suç duyurusunda bulundu.

Konuyla ilgili yapılan soruşturma kapsamında M.D. polis ekiplerince gözaltına alındı.

SAVCILIK AÇIKLAMA YAPTI
Elbistan Cumhuriyet Savcılığı tarafından yapılan açıklamada ise; “Elbistan’da bir kız çocuğunun cinsel istismar edilmesi olayı ile ilgili bazı basın yayın organları ve sosyal medya platformlarında çıkan haberler üzerine kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla bir basın açıklaması yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur.

​Olayın Cumhuriyet Başsavcılığımızca öğrenilmesi üzerine derhal soruşturma işlemlerine başlanılmış, olayın şüphelisi 28/04/2021 tarihinde gözaltına alınmıştır.

​Suç mağdurunun yaşının küçük olması sebebiyle uzmanlar eşliğinde beyanının alınabilmesi amacıyla Kahramanmaraş Çocuk İzleme Merkezinde ifadesinin alınması işlemlerine devam edilmektedir.

​Cumhuriyet Başsavcılığımızca suça yönelik delillerin eksiksiz bir şekilde toplanması konusunda Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gerekli talimatlar verilmiştir." ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.