Kahramanmaraş'ta hırsızlık yapan kişi yakalandı

Kahramanmaraş'ta 67 ev ve işyerinden gerçekleşen hırsızlık olaylarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında şüphelilerden 1'i kıskıvrak yakalandı.

Kahramanmaraş'ta hırsızlık yapan kişi yakalandı
banner150

Alınan bilgiye göre, Afşin ve Elbistan ilçelerinde ev ve iş yerlerinden son dönemde gerçekleşen 67 hırsızlık olayıyla ilgili Afşin İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yürütülen araştırmada, şüphelilerin kullandığı araç tespit edildi.

Şüphelilerin kullandığı otomobili gece saatlerinde fark eden Çoğulhan Jandarma Karakolu ekipleri, şüphelilerden C.K'yı yakaladı, araçtaki 3 şüpheli ise karanlıktan yararlanarak kaçmayı başardı.

Hakkında daha önce işlediği başka suçlardan 8 yıl 6 ay hapis cezası bulunduğu tespit edilen C.K, savcılık tarafından sevk edildiği sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

Elbistan ilçesinde 40, Afşin ilçesinde de 27 ev ve iş yerinden gerçekleşen hırsızlık olaylarının zanlıları olduğu iddia edilen diğer diğer 3 zanlı M.Y, F.Ö. ve F.Y'nin yakalanması için çalışmaların sürdüğü, şüphelilerin kullandıkları otomobil ile ev adreslerinde yapılan aramada, çok sayıda çalıntı malzeme ile ruhsatsız tabanca ele geçirildiği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.