Kahramanmaraş'ta 63'lük adam penisine iğne soktu

Kahramanmaraş'ta 63 yaşındaki bir adam, ilginç bir yola başvurarak penisine iğne soktu. İğne, girdiği yerden ameliyatla çıkarılabildi.

Kahramanmaraş'ta 63'lük adam penisine iğne soktu

Kahramanmaraş'ta D.D.'nin (63) penisine sokup 3 gün çıkarmaya çalıştığı 7 santimetrelik enjektör iğnesi, ameliyatla çıkarıldı.

İĞNE YERİNDEN ÇIKMAYINCA HASTENEYE GİTTİ
Olay, geçen pazartesi günü meydana geldi. D.D., henüz bilinmeyen nedenle penisine enjektör iğnesini soktu. D.D. iğneyi çıkarmaya çalıştı, ancak başarılı olamadı. İğne acı vermeye başlayınca D.D, üçüncü gün hastaneye gitmek zorunda kaldı. Necip Fazıl Şehir Hastanesi Acil Servisi'ne başvuran D.D.'nin şikayetini dinleyen doktor ve personel şoke oldu, hemen uzman doktor çağırdı.

YAŞLI ADAM TABURCU EDİLDİ
​Üroloji uzmanı, D.D.'yi muayene ettikten sonra ameliyata aldı. Penisindeki 7 santimlik iğne ameliyatla çıkarılan yaşlı adam, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
T.B
T.B - 9 ay Önce

BUNU HABER DİYE YAZIYORSUNUZ YA.. ALÇAKLIĞIN, şerefsizliğin ZİRVESİNDESİNİZ LAN.. toplumun ahlakınuı bozmak için her pisliği yazıyorsunuz.. ama, sizin gibi sermayesi pislik olanın, ürettiği de pislik olur