Kahramanmaraşlı kadın canlı yayında gözaltına alındı

Kahramanmaraş'ta yaşayan Akkul ailesinin 16 yaşındaki kızları 17 Ekim'den bu yana kayıptı. Evden hastaneye gitmek için çıkan genç kız bir daha geri dönmeyince annesi Gülçin Akkul Star Tv'de yayınlanan Gerçeğin Peşinde programına başvurdu ancak canlı yayında gözaltına alındı.

Star ekranlarında yayınlanan, İnci Ertuğrul’un sunduğu Gerçeğin Peşinde programına katılan Gülçin Akkul; 16 yaşındaki kızı Senem Akkul’un 17 Ekim’den bu yana kayıp olduğunu belirtti.

İLGİNÇ DETAYLAR YAYINDA DEŞİFRE OLDU
Senem’in internette tanıştığı 24 yaşındaki Muhammet Y. tarafından kandırılarak kaçırıldığının ortaya çıkmasından sonra; Senem’in ablası Meryem’in de 15 yaşındayken evden kaçtığı, o kişi ve Senem’i kaçıran kişinin arkadaş olduğu öğrenildi.

SENEM, GERÇEĞİN PEŞİNDE SAYESİNDE BULUNDU!
16 yaşındaki genç kızın annesinin Gerçeğin Peşinde’ye katılmasının akşamında onu kaçıran Muhammed Y. Senem’i yaşadığı şehre; Kahramanmaraş’a götüren bir otobüse bindirdiğini yayına bağlanarak söyledi.

KAN DONDURAN İTİRAF YAYINDA ORTAYA ÇIKTI!
Emniyet birimlerince gözetim altına alınan Senem Akkul; canlı yayına bağlanarak evden neden kaçtığına ilişkin korkunç gerçeği itiraf etti. Annesinin; 6 çocuğunun gözü önünde ahlak dışı bir hayat yaşadığını belirten Senem ve ablası Meryem; bu durumdan rahatsız olduklarını, evde güvende hissetmediklerini öne sürerek kendisinin ve ablasının bu yüzden evi terk ettiklerini belirti.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI
Yayında gerçekleşen bu şok ititrafın ardından emniyet birimleri ivedilikle harekete geçti. Anne Gülçin Akkul emniyet tarafından canlı yayında alındı ve ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2019, 09:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.