Kahramanmaraş 'Yedikuyular Bedesten Çarşısı'nın çatısı dördüncü kez değişiyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Yedikuyular Kayak Merkezinde bulunan Bedesten Çarşısı'nın çatısı dördüncü kez değişiyor.

Kahramanmaraş 'Yedikuyular Bedesten Çarşısı'nın çatısı dördüncü kez değişiyor

Kahramanmaraş'ın merkez Dulkadiroğlu ilçesindeki Büyükşehir Belediyesi Yedikuyular Kayak Merkezinde bulunan Bedesten Çarşısı'nın çatısı dördüncü kez değişiyor.

İHALESİ GEÇEN YIL YAPILMIŞTI
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından 2020 Ağustos ayında ihalesi yapılan Bedesten Çarşısı'nın ihalesini AKBEL A.Ş almıştı. 2020 yılında ihalesi yapılan, Bedesten Çarşı'nın ne zaman biteceği ve daha kaç kere çatısının değişeceği merak konusu.

ŞUBAT AYINDA ÇATISI UÇMUŞTU
Bedesten Çarşısı’nın çatısının kış aylarında Etkili olan kar yağışının ardından kar ağırlığını kaldıramayan çatılarının bir bölümü çökmüştü. Olayın yaşandığı gün Kanal Maraş ekibi olay yerinden canlı yayınla bilgiler aktarmıştı.

İLGİLİ HABERİMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2021, 14:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkcan
Türkcan - 5 gün Önce

Vay Hayrettin Vay kendinide memleketide ne hale getirdin kendi inadın yüzünden kendinide memleketide harab ettin İstifa erdemdir iki satır dilekçeyi yaz bu zarara durde Ankarayı aklından sil köydeki evine sen şehir yaşamına alışmamışsın kafan köyde kalmış taşın köyüne rahat et başkan

Alper Bozkurt
Alper Bozkurt - 5 gün Önce

Hayrettin aferin yeni proje yapma eskileri sıva boya çatısını değiştir bala kurdeleyi topla milleti kes kurdaleyi doldur süreni müsade ederlerse

Alper Bozkurt
Alper Bozkurt - 5 gün Önce

Bak Hayrettin sen siyasette tazesin senin o Ankaradan getirip makam verdigin isanlar seni tekedip birer birer kaçacaksın sen siyasette hiç ihanet yaşamamışın baştada o otuz yıllık arkadaşın Mehmet Ertürkmen seni hepisi tek edecek çünkü onlar salamcı senin bu saatten sonra birşey olmayacağını ilk onlar gördüler

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.