Kahramanmaraş'tan polislerden okullara ziyaret ve bilinçlendirme

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri il merkezine yakın yaklaşık 15 okulu ziyaret ederek yeni eğitim öğretim yılına giren öğretmenler tebrik etti, öğrencilere başarılar diledi ayrıca veli ve öğrencileri bilgilendirdi.

Kahramanmaraş'tan polislerden okullara ziyaret ve bilinçlendirme
banner150

2019-2020 yılı Eğitim Öğretim döneminin açılması sebebiyle 9 Eylül Pazartesi, gün boyunca Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli il merkezinde bulunan yaklaşık 15 okul ziyaret etti.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli; Öğrencilere ve velilere 155 Polis İmdat Hattı, Öğrenci Servislerinde ve Okul Yolunda dikkat edilmesi gereken hususlar, Trafik Kuralları, Yabancılarla çocukların konuşmaması, İnternet ve Güvenli Sosyal Medya Kullanımı ve Genel Güvenlik Kuralları başta olmak üzere eğitim öğretim dönemi boyunca dikkat edilmesi gereken diğer konular anlattı.

Ziyaretlerde öğrenci ve ailelerine bilgilendirici ve bilinçlendirici bilgiler verilerek öğrencilere broşürler ve hediyeler dağıtıldı.

Ayrıca okullarda görevli okul kolluk görevlisi polisleri gerekli eğitimden geçirildikten sonra okullarda göreve başladılar. Gün boyunca okul çevrelerinde ve servis araçlarında polis ekipleri huzur uygulaması yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.