Kahramanmaraş'taki huzur uygulamasında 6 kişi yakalandı

Kahramanmaraş'ta, ekipler huzur ve asayiş uygulaması gerçekleştirdi. Kent genelinde belirlenen noktalardaki uygulamada 553 polis katıldı.

Kahramanmaraş'taki huzur uygulamasında 6 kişi yakalandı

Edinilen bilgiye göre, Kahramanmaraş'ta polis ekiplerinin Korona virüs salgınının yayılmasını engellemek, asayiş ve trafik düzenini sağlamak amacıyla huzur denetimi yapıldı.

TOPLAMDA 553 POLİS GÖREV ALDI

İl merkezi ve ilçelerde 553 polisin katılımlarıyla yapılan huzur uygulamasında, 2 bin 232 kişinin kimlik sorgusu yapıldı.

6 KİŞİ YAKALANDI

Yapılan kontrollerde değişik suçlardan aranan 6 kişi yakalandı. Sosyal mesafe ve maske takma hususlarında 129 iş yeri, 23 park bahçe, bin 301 araç denetlendi. 7 kişiye maske takmamaktan ve sosyal mesafe kuralına uymamaktan, 3 kişiye ise kabahatler kanununa istinaden idari ceza yazıldı. Kapanma saatlerine uymayan 1 işyerine tutanak tanzim edildi.

Trafik yönünden yapılan denetimlerde ise, bin 301 araç kontrol edildi. 45 araç ve sürücüsüne çeşitli ihlallerden 27 bin 969 lira para cezası uygulandı. 4 araç trafikten men edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.